Dosyamı nasıl hazırlayacağım?

Öncelikle kullandığınız tasarım programında seçtiğiniz ürün ebadında bir alan açınız.Eğer işinizin zemininde renk veya resim varsa bu alanın 4 tarafından 5 mm fazla olacak şekilde  taşma payı bırakmalısınız. Taşma payı baskı sonrası kesilip atılacak ve kenarlarda beyazlık kalmasını önleyecektir.

Eğer PDF göndermeyecekseniz mutlaka tüm metin alanlarının outline(convert) yapıldığından emin olunuz ve mutlaka çalışma dosyası ile birlikte tüm görselleri eksiksiz gönderiniz. FONT HATALARINDA SORUMLULUK MÜŞTERİYE AİTTİR.Spot renk basılamadığı için mutlaka renkleri CMYK formatına çevirmelisiniz.  
Pantone veya RGB işler, CMYK renk uzayına çevrilerek basılacaktır.PDF yapıyorsanız mutlaka PDF X1A standartıyla kaydedilmelidir.Siteye yüklemek için resim ve çalışma dosyasını bir klasöre koyunuz ve komple klasörü sıkıştırınız.Tek pdf bile olsa mutlaka zip veya rar şeklinde sıkıştırarak yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlem hem dosya boyutunu küçülterek yükleme süresini kısaltacaktır hem de işinizin dosyalarını bir arada tutarak olası karşıklığı engelleyecektir. 
Hakkımızda
Sözleşmeler
Sıkça Sorulan Sorular
Kullanıcı İşlemleri